AVUKAT SADİ BERK SUNER

Mezun Olduğu Okul
:
Marmara Üniversitesi
Mezun Olduğu Bölüm
:
Hukuk Fakültesi
Telefon
:
E-Posta
:
sadiberk@suner.av.tr
Web Adresi
:
www.suner.av.tr

1985 İstanbul doğumlu olan Sadi Berk Suner, 2004 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur ve akabinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır.

2009 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur ve Aydın Barosu’nda Avukatlık Stajı’nı tamamlayarak 2011 yılında avukatlık ruhsatını almıştır.

2009-2015 yılları arasında Kuşadası’nın önde gelen hukuk bürolarından birinde önce stajyer avukat, daha sonra yönetici avukat olarak çalıştığı dönemde Finansbank ve HSBC Bank’ın icra dosyalarının tahsilatı aşamasında koordinatör avukat olarak da görev almıştır.

Yine aynı dönemde Kuşadası Ticaret Odası, TÜRSAB Kuşadası ve bölgenin önde gelen şirketlerine danışmanlık hizmeti vermiştir.

2015 yılından bu yana Suner Hukuk Bürosunda kurucu olarak serbest avukatlığa devam etmektedir. Yabancılar Hukuku, Taşınmaz Hukuku ve İcra-İflas Hukuku başta olmak üzere özel hukukun tüm alanlarında geniş tecrübe ve birikimiyle müvekkillerine hizmet veren Av. Sadi Berk Suner ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Görev Tanımı
:
KURUCU AVUKAT
Resim
ARA
X