• F.A

  26/08/2022

  Dürüst, güvenilir, genç, dinamik, çözüm ve sonuç odaklı bir avukat. Sıkıntılı boşanma sürecimi çok iyi yönetti. Kuşadası’nda iyi bir boşanma avukatı diyebilirim.Tavsiye ederim.

 • R.B

  26/08/2022

  Telefon ile ilk ofisini aradığımda danışmanlık ücreti aldığını sölediklerinde ilk yadırgamış olsam da, yorumlara bakıp kendisi ile görüşmeye gittiğimde çok doğru bir karar verdiğimin farkına vardım. Yıllar süren davamız sayesinde olumlu sonuçlandı. Kuşadası için oldukça iyi bir avukat.

 • H.D

  26/08/2022

  We contacted him for obtaning turkish citizenship via investment.He followed up all procedures from the begining till end.He knows the regulations and precedures.It got concluded without any missing.Thank you so much for your effort and support.

 • B.Y

  26/08/2022

  Kuşadası ve çevresine hizmet veren, sakin ve huzurlu bir yapıya sahip , çözüm odaklı bir avukat. Kendisi ve ekibi oldukça sağlam.

 • S.B

  23/08/2022

  Kuşadası’nda bulunan gerçek bir boşanma davası avukatı.Konu ile ilgili birkaç avukat ile görüşme yaptıktan sonra kendisi ile davamda beni temsil etmesi için anlaşma yaptım.Tüm süreç boyunca beni eksiksiz bilgilendirdi.Teşekkürler.

 • Y.G

  31/03/2022

  Kendisi ile bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine tanıştık. Kuşadası’nda bulunan arsamız için müteahhit ile yapacağımız kat karşılığı sözleşme için bizlere titiz bir çalışma sürdürerek yardımcı oldu. Kendisi genç, dinamik ve güler yüzlü, mevzuata hakim, yeniliklerden haberdar. Avukatlık ya da hukuki hizmet almak isteyen herkese Suner Hukuk Bürosu’nu tavsiye ederiz.

 • F.Ç

  31/03/2022

  Kuşadası’nda bulunan gerçek bir boşanma davası avukatı. Konu ile ilgili birkaç avukat ile görüşme yaptıktan sonra kendisi ile davamda beni temsil etmesi için anlaşma yaptım. Tüm süreç boyunca beni eksiksiz bilgilendirdi. Teşekkürler.

 • F.C

  31/03/2022

  Kuşadası’nda bulunan inşaatlarımız ve bununla ilgili işlerin daha kolay yürüyebilmesi için Kuşadası’nda bulunan bir avukat ile işlerimize yön vermeye karar verdik. Sadi Berk Bey gayrimenkul hukuku konusunda oldukça bilgili, konusunda uzman, araştırmacı, çözüm odaklı bir avukat.Kuşadası’nda iyi bir inşaat şirket avukatı. Tavsiye ederiz.

 • L.J

  31/03/2022

  We were referred to him by one of our neighbours. Since the residence permit applications got so complicated, we decided to make residence permit application by a lawyer in Kusadasi who is expert on this.He assisted us and guided us so right.We really appreciate his service.

 • J.S

  31/03/2022

  Mr. Suner was our lawyer for making application for Turkish citizenship by investment in Kusadasi.He managed the process so smooth and we did not expect it to be finalized that quick and easy.We thank to him and his lovely team.We highly recommend Suner Law Office in Kusadasi.

ARA
X